Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Asker SKK Jenter 8 (født 2013) 5v5
Asker SKK Jenter 9 (født 2012) 5v5
Bjørndal IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Bjørndal IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Bjørndal IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Bjørndal IF Jenter 10 (født 2011) 5v5
Bjørndal IF Jenter 10 (født 2011) 5v5
Bygdø Monolitten Idrettslag Jenter 8 (født 2013) 5v5
Bækkelagets SK Gutter 6 (født 2015) 3v3
Bækkelagets SK Gutter 6 (født 2015) 3v3
Bækkelagets SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Bækkelagets SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Bækkelagets SK Jenter 6 (født 2015) 3v3
Dal Gutter 8 (født 2013) 5v5
Dal Gutter 8 (født 2013) 5v5
Drafn, SBK Drafn2013 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Drøbak-Frogn IL Stars Jenter 9 (født 2012) 5v5
Fagerstrand IF 1 Fighters Rød Gutter 9 (født 2012) 5v5
Fagerstrand IF 2 Fighters Blå Gutter 9 (født 2012) 5v5
Fjellstrand SK Gutter 7 (født 2014) 3v3
Forward, SK - fotball Jenter 8 (født 2013) 5v5
Fossum IF Jenter 8 (født 2013) 5v5
Frem-31, SK Jenter 9 (født 2012) 5v5
Furuset Fotball IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Furuset Fotball IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Grüner Fotball IL Hvit Gutter 7 (født 2014) 3v3
Grüner Fotball IL Lilla Gutter 7 (født 2014) 3v3
Grüner Fotball IL Gul Gutter 7 (født 2014) 3v3
Grüner Fotball IL Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Grüner Fotball IL Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Gui Sportsklubb Rød Gutter 6 (født 2015) 3v3
Gui Sportsklubb Blå Gutter 6 (født 2015) 3v3
Gui Sportsklubb 1 Gui 1 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Gui Sportsklubb 2 Gui 2 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Hakadal Hvit Gutter 8 (født 2013) 5v5
Hakadal Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Haugerud IF 1 Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Haugerud IF 2 Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Heming, IL 3Cavani Gutter 6 (født 2015) 3v3
Heming, IL 2Braut Gutter 6 (født 2015) 3v3
Heming, IL 1Messi Gutter 6 (født 2015) 3v3
Heming, IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
HSV Fotball Pepperstad Gutter 8 (født 2013) 5v5
Huk FK Gutter 7 (født 2014) 3v3
Huk FK Gutter 7 (født 2014) 3v3
Huk FK Gutter 7 (født 2014) 3v3
Huk FK Gutter 7 (født 2014) 3v3
Huk FK Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Huk FK Grønn Gutter 8 (født 2013) 5v5
Huk FK Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Huk FK Oseberg Jenter 8 (født 2013) 5v5
Huk FK Gokstad Jenter 8 (født 2013) 5v5
Hyggen IF sprek Gutter 6 (født 2015) 3v3
Hyggen IF Rask Gutter 6 (født 2015) 3v3
Jardar, IL White Dolphins Jenter 8 (født 2013) 5v5
Jardar, IL Blue Kittens Jenter 8 (født 2013) 5v5
Jutul, IL 1 jutul Rød Jenter 8 (født 2013) 5v5
Jutul, IL 2 jutul Hvit Jenter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 1 Hvit Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 5 Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 2 Grønn Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 6 Brun Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 3 Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 4 Gul Gutter 8 (født 2013) 5v5
KFUM-Kam. Oslo 7 Sort Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kjelsås IL Hvit Jenter 8 (født 2013) 5v5
Kjelsås IL Blå Jenter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL Kolbotn 7 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 10 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 4 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 8 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 9 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 1 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 5 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 6 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 2 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 3 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 13 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 14 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 11 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 12 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL 3 Kolbotn 3 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL 4 Kolbotn 4 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL 5 Kolbotn 5 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL 2 Kolbotn 2 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL 1 Kolbotn 1 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL City Gutter 9 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL United Gutter 9 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL F Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL A Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL B Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL D Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL E Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL C Gutter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Blå Jenter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Gul Jenter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Hvit Jenter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Rød Jenter 6 (født 2015) 3v3
Kolbotn IL Jenter 7 (født 2014) 3v3
Kolbotn IL D Jenter 7 (født 2014) 3v3
Kolbotn IL C Jenter 7 (født 2014) 3v3
Kolbotn IL E Jenter 7 (født 2014) 3v3
Kolbotn IL A Jenter 7 (født 2014) 3v3
Kolbotn IL Kolbotn 1 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL Kolbotn 3 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL Kolbotn 2 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Kolbotn IL Kolbotngjengen HVIT Jenter 9 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Kolbotngjengen RØD Jenter 9 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Kolbotngjengen BLÅ Jenter 9 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2011) 5v5
Korsvoll IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Korsvoll IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Korsvoll IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Korsvoll IL Blå Gutter 9 (født 2012) 5v5
Korsvoll IL United Jenter 10 (født 2011) 5v5
Kråkstad IL 2 Kråkstad blå Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kråkstad IL 1 Kråkstad rød Gutter 6 (født 2015) 3v3
Kråkstad IL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Kråkstad IL Gutter 9 (født 2012) 5v5
Kråkstad IL Gutter 9 (født 2012) 5v5
Lambertseter IF prinsessene Jenter 6 (født 2015) 3v3
Langhus IL Fotball Gunners Gutter 7 (født 2014) 3v3
Langhus IL Fotball Vikings Gutter 7 (født 2014) 3v3
Langhus IL Fotball United Gutter 7 (født 2014) 3v3
Langhus IL Fotball Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Langhus IL Fotball Hvit Gutter 8 (født 2013) 5v5
Langhus IL Fotball Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Langhus IL Fotball 3 Langhus Tigers Gutter 9 (født 2012) 5v5
Langhus IL Fotball 1 Langhus United Gutter 9 (født 2012) 5v5
Langhus IL Fotball 2 Langhus Sharks Gutter 9 (født 2012) 5v5
Langhus IL Fotball Tigers Jenter 7 (født 2014) 3v3
Langhus IL Fotball Panthers Jenter 7 (født 2014) 3v3
Lillestrøm GUL Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lillestrøm SVART Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lille Tøyen FK Måne Jenter 8 (født 2013) 5v5
Lille Tøyen FK Stjerne Jenter 8 (født 2013) 5v5
Lille Tøyen FK 2Delfin Jenter 9 (født 2012) 5v5
Lille Tøyen FK 1Hai Jenter 9 (født 2012) 5v5
Lyn Fotball Berg 2 Gutter 7 (født 2014) 3v3
Lyn Fotball Berg 1 Gutter 7 (født 2014) 3v3
Lyn Fotball TÅSEN AB2 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lyn Fotball Tåsen AB Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lyn Fotball Jenter 7 (født 2014) 3v3
Lyn Fotball Jenter 7 (født 2014) 3v3
Lyn Fotball Jenter 7 (født 2014) 3v3
Lyn Fotball Jenter 7 (født 2014) 3v3
Lørenskog Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lørenskog Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lørenskog Gutter 8 (født 2013) 5v5
Lørenskog Gutter 10 (født 2011) 5v5
Lørenskog Gutter 10 (født 2011) 5v5
Manglerud Star Fotball,IL Jenter 8 (født 2013) 5v5
Manglerud Star Fotball,IL Lag 2 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Nesodden IF Fjellstrand1 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Nesodden IF Fjellstrand2 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nesodden IF 1 Svart Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nesodden IF 2 hvit Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nesodden IF 1 rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nesodden IF Berger 2012 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Nesodden IF TB1 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Nesodden IF TB2 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Nesodden IF Gutter 10 (født 2011) 5v5
Nesodden IF Gutter 10 (født 2011) 5v5
Nesodden IF Gutter 10 (født 2011) 5v5
Nesøya IL United Gutter 10 (født 2011) 5v5
Nordby IL Liverpool Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nordby IL Juventus Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nordby IL City Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nordby IL Barcelona Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nordby IL Getafe Gutter 7 (født 2014) 3v3
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Gutter 8 (født 2013) 5v5
Nordstrand IF Jenter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Tigers 2 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL Tigers 1 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL Tigers 3 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL Tigers 4 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL Leopardene 5 Gutter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 2 Gutter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 1 Gutter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 3 Gutter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 4 Gutter 10 (født 2011) 5v5
Oppegård IL STOLT Gul Jenter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL STOLT Sort Jenter 8 (født 2013) 5v5
Oppegård IL Gold Girls 1 Jenter 9 (født 2012) 5v5
Oppegård IL Gold Girls 2 Jenter 9 (født 2012) 5v5
Oppsal IF Fotball Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppsal IF Fotball Hvit Gutter 8 (født 2013) 5v5
Oppsal IF Fotball Blå Gutter 9 (født 2012) 5v5
Ready Smurfene Gutter 8 (født 2013) 5v5
Ready Gutter 8 (født 2013) 5v5
Røa IL Bogstad Sharks Gutter 9 (født 2012) 5v5
Røa IL Bogstad Lions Gutter 9 (født 2012) 5v5
Røa IL Bogstad Dragons Gutter 9 (født 2012) 5v5
Røa IL Huseby Gutter 10 (født 2011) 5v5
Røa IL Girl Power Jenter 9 (født 2012) 5v5
Sagene IF Jenter 7 (født 2014) 3v3
Sand Jenter 10 (født 2011) 5v5
Siggerud IL Jenter 10 (født 2011) 5v5
Skedsmo Bjørner Gutter 8 (født 2013) 5v5
Skeid 3 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Skeid 1 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Skeid 2 Jenter 8 (født 2013) 5v5
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Jenter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Jenter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Jenter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Jenter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Jenter 6 (født 2015) 3v3
Ski IL Fotball Blå Jenter 7 (født 2014) 3v3
Ski IL Fotball Rosa Jenter 7 (født 2014) 3v3
Snarøya SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Snarøya SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Snarøya SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Snarøya SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) 3v3
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) 3v3
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) 3v3
Snarøya SK Hvit Jenter 10 (født 2011) 5v5
Snarøya SK Grønn Jenter 10 (født 2011) 5v5
Solberg SK Gutter 8 (født 2013) 5v5
Strømmen Grå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Strømmen Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Ullern IF Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ullern IF Gutter 6 (født 2015) 3v3
Ullern IF Cobras X Gutter 8 (født 2013) 5v5
Ullern IF T-Rex Gutter 8 (født 2013) 5v5
Vansjø/Svinndal IL Sort Gutter 8 (født 2013) 5v5
Vansjø/Svinndal IL Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Vestre Akers SK 2 Hvit Gutter 10 (født 2011) 5v5
Vestre Akers SK 1 Blå Gutter 10 (født 2011) 5v5
Vålerenga Fotball Hvit 2 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Vålerenga Fotball Hvit 3 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Vålerenga Fotball Hvit 1 Gutter 6 (født 2015) 3v3
Vålerenga Fotball Blå 1 Gutter 7 (født 2014) 3v3
Vålerenga Fotball Blå 3 Gutter 7 (født 2014) 3v3
Vålerenga Fotball Rød 1 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Vålerenga Fotball Rød 2 Gutter 8 (født 2013) 5v5
Vålerenga Fotball Superrød 2 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Vålerenga Fotball Superrød 1 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Vålerenga Fotball Superrød 3 Gutter 9 (født 2012) 5v5
Vålerenga Fotball Rød Jenter 7 (født 2014) 3v3
Vålerenga Fotball Blå Jenter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gutter 7 (født 2014) 3v3
Årvoll IL Gul Jenter 6 (født 2015) 3v3
Årvoll IL Rød Jenter 6 (født 2015) 3v3
Årvoll IL Blå Jenter 6 (født 2015) 3v3
Årvoll IL Grønn Jenter 6 (født 2015) 3v3
Årvoll IL Jenter 8 (født 2013) 5v5
Ås IL Fotball Blå Gutter 8 (født 2013) 5v5
Ås IL Fotball Grønn Gutter 8 (født 2013) 5v5
Ås IL Fotball Rød Gutter 8 (født 2013) 5v5
Øreåsen Allianseidrettslag Hvit Jenter 9 (født 2012) 5v5
Boligbyggelaget Usbl FolloSport Kulinaris Bolig og Eiendomsutvikling Revisorgruppen InstallatørenGruppen